Kto wygra The Voice of Poland? Bukmacherzy już typują

Emilia Pyrz

19 listopada, 2021

Emilia Pyrz

W The Voice of Poland trwa etap Live. Z odcinka na odcinek zbliżamy się więc do finału, który wygra… no właśnie. Szanse uczestników postanowili ocenić eksperci STS, największej firmy bukmacherskiej w Polsce.

Trwa etap Live 12. edycji „The Voice of Poland”. O tym, kto opuści program, a kto będzie miał szansę walczyć o nagrodę główną decydują od tej pory widzowie wspólnie z trenerami. Po pierwszym odcinku pożegnaliśmy już cztery osoby. W pierwszym odcinku na żywo na scenie wystąpiło 16 uczestników, po czterech z drużyny każdego trenera. Do kolejnego odcinka przeszło już tylko 12 osób.

Eksperci STS, największej firmy bukmacherskiej w Polsce, już teraz typują, kto wygra obecną edycję popularnego programu. Według nich, największe szanse ma na to obecnie Marta Burdynowicz. Kurs na jej wygraną wynosi 1.85, co oznacza, że za każde postawione 100 zł można wygrać 162,80. Drugie miejsce w notowaniach zajmuje Wiktor Dyduła z kursem 4,50, a trzecie Wiktor Kowalski z kursem 10.00. Najmniejsze szasne na tryumf STS daje z kolei Igorowi Kowalskiemu i Monice Wiśniowskiej-Basel. Kurs na ich potencjalną wygraną wynosi po 65.00. Za każde postawione 100 zł można więc wygrać ponad 5 tysięcy złotych.

Więcej informacji można znaleźć na stronie sts.pl

Emilia Pyrz

19 listopada, 2021