STS ponownie rezygnuje z sektorówki. Więcej kibiców obejrzy mecz z Zagłębiem

Emilia Pyrz

16 maja, 2022

Emilia Pyrz

Bilety na ostatnie spotkanie sezonu pomiędzy Lechem Poznań a Zagłębiem Lubin wyprzedały się ekspresowo. W miniony weekend “Kolejorz” został Mistrzem Polski. Z tego względu STS, sponsor strategiczny Lecha, zdecydował o rezygnacji z reklamy wielkoformatowej na IV trybunie im. Białasa, dzięki czemu do sprzedaży trafią dodatkowe miejsca, by więcej kibiców mogło obejrzeć ostatnie spotkanie sezonu 2021/22.

Lech Poznań w najlepszy możliwy sposób kończy sezon, w którym świętuje 100-lecie powstania klubu – zdobył bowiem mistrzostwa Polski. Nic więc dziwnego, że zainteresowanie ostatnim meczem sezonu, który “Kolejorz” rozegra na własnym stadionie 21 maja, jest ogromne. Biletów już nie ma. Kilkadziesiąt tysięcy wejściówek rozeszło się na dwa tygodnie przed meczem. Z tego względu STS, jako wieloletni sponsor klubu, znów robi ukłon w stronę kibiców i rezygnuje z “sektorówki” na trybunach. Dzięki temu do puli biletów na bilety.lechpoznan.pl trafi dodatkowe 468 miejsc.

Działalność sponsorska STS zdecydowanie wykracza poza ogólnie przyjęte ramy sponsoringu sportowego. Wiemy, że to kibice tworzą wyjątkową atmosferę w trakcie meczów, dlatego chętnie udostępniliśmy im naszą przestrzeń reklamową na stadionie przy Bułgarskiej, by jeszcze więcej fanów mogło na żywo dopingować Lecha – mówi Paweł Rabantek, chief marketing officer STS.

Wejściówki na spotkanie Lecha z Zagłębiem rozeszły się bardzo szybko, a kibice, szczególnie po zdobycia przez Kolejorza mistrzostwa Polski, cały czas dopytują o możliwość zakupu biletów na ostatni mecz w sezonie 2021/22 – mówi Daniel Zieliński, kierownik działu sprzedaży biletów. – Firma STS, która wspiera nas w tematach profrekwencyjnych, tak jak 19 marca, tak i tym razem rezygnuje ze swojej powierzchni reklamowej znajdującej się na IV trybunie. Wszystko po to, by więcej kibiców mogło stworzyć niesamowitą, mistrzowską atmosferę – dodaje.

Poprzednim razem, STS zrezygnował z reklamy wielkoformatowej, na rzecz udostępnienia dodatkowych miejsc kibicom, podczas jubileuszowego meczu z okazji 100-lecia powstania Lecha Poznań, który “Kolejorz” rozegrał z Jagiellonią Białystok 19 marca tego roku. STS znany jest jako zaangażowany sponsor, którego aktywność zdecydowanie wykracza ponad ekspozycję logotypu. W ciągu minionych 9 lat współpracy z klubem z Poznania bukmacher przeprowadził szereg unikatowych projektów jak np. umożliwienie kibicom podjęcia decyzji, w koszulkach z jakim logotypem na froncie zagrają mecz Ligi Europy z FC Basel. STS – wspólnie z kibicami i Lechem Poznań – zrealizował i wsparł również takie projekty, jak oglądanie meczu z Piastem Gliwice na telebimie przed INEA Stadionem, kolorujeMY czy umieszczenie logo fundacji Sport Twoją Szansą na koszulkach meczowych Lecha Poznań.

Emilia Pyrz

16 maja, 2022