STS sponsorem Widzewa Łódź

Emilia Pyrz

7 lipca, 2022

Emilia Pyrz

STS – największa firma bukmacherska w Polsce – nawiązał współpracę z Widzewem Łódź. W ramach umowy STS został oficjalnym sponsorem oraz oficjalnym bukmacherem łódzkiego klubu, który od nowego sezonu będzie występował w Ekstraklasie. Porozumienie zawarto na trzy sezony.

Kontrakt sponsorski z Widzewem Łódź to dla nas ważny etap skutecznie i szeroko realizowanej od lat strategii wspierania polskiego sportu. Cieszymy się, że klub o tak bogatej historii ponownie będzie grał w Ekstraklasie, a także dołączy do grona sponsorowanych przez STS podmiotów. Jestem przekonany, że nasza współpraca przyniesie dużo korzyści zarówno STS, jako liderowi rynku bukmacherskiego, jak i Widzewowi, który od lat jest czołową piłkarską marką w Polsce. Skorzystają z niej także kibice, dla których przygotujemy aktywacje i atrakcyjne promocje – mówi Paweł Rabantek, chief marketing officer Grupy STS.

Przedstawiamy zupełnie nowego partnera, który uzyskał tytuł Oficjalnego Sponsora. Myślę, że nawiązanie tej współpracy jest dowodem na organizacyjny rozwój Klubu, ale także potwierdzeniem jego siły marketingowej i społecznego potencjału. Razem z STS, który zagości na koszulce meczowej, wchodzimy na boiska PKO BP Ekstraklasy. Mam nadzieję, że kibice również będą zadowoleni, bo potencjalne promocje i oferta zapowiadają się ciekawie – powiedział Michał Rydz, wiceprezes Widzewa Łódź.

Kontrakt będzie obowiązywać przez trzy kolejne sezony, do czerwca 2025 roku. Logo bukmachera pojawi się na rękawach strojów meczowych, a także m.in. na bandach LED oraz koronie stadionu przy al. Piłsudskiego. Współpraca obejmie także działania digital (w mediach społecznościowych, na stronie www i newsletterach). STS planuje również specjalne aktywacje skierowane do klubu i kibiców – zarówno online, jak i offline.

STS znany jest jako zaangażowany sponsor, którego aktywność znacznie wykracza poza ekspozycję logotypu. W bieżącym roku bukmacher we współpracy z Polską Ligą Siatkówki przeprowadził akcję „Gotowi na Challenge”, a także licytację koszulek Lecha Poznań, w których piłkarze Kolejorza zagrali po zdobyciu mistrzostwa Polski w ostatnim meczu Ekstraklasy 2021/2022. Wcześniej z Jagiellonią Białystok największy polski bukmacher zorganizował głosowanie na projekt graficzny nowego autokaru oraz wyglądu sali treningowej klubu. Dobrze znana kibicom też jest akcja #KoszulkaNaBasel, w której sympatycy Lecha Poznań mogli wybrać organizację, której logotyp pojawił się na trykotach meczowych podczas wyjazdowego spotkania w eliminacjach Ligi Mistrzów z FC Basel, a także mecenat nad muralem Kazimierza Górskiego w Warszawie, powstałym z okazji 100. rocznicy urodzin najwybitniejszego polskiego trenera. STS jest największym prywatnym sponsorem polskiego sportu. Oprócz Widzewa Łódź firma wspiera piłkarską reprezentację Polski, Lecha Poznań, Jagiellonię Białystok, Zagłębie Lubin oraz Polską Ligę Siatkówki.

Emilia Pyrz

7 lipca, 2022