Kto zastąpi Paulo Sousę? Bukmacherzy mają faworytów

Emilia Pyrz

27 grudnia, 2021

Emilia Pyrz

Wiele wskazuje na to, że to nie Paulo Sousa poprowadzi reprezentację Polski w barażach do MŚ 2022, które odbędą się w Katarze. Giełda nazwisk ruszyła, a eksperci STS, największej firmy bukmacherskiej w Polsce wskazują, kto ich zdaniem ma największe szanse na objęcie sterów kadry.

Według analityków STS, największe szanse na zastąpienie Portugalczyka ma jeden z trzech polskich trenerów, którzy obecnie pozostają bez pracy. Mowa o Michale Probierzu, Adamie Nawałce i Czesławie Michniewiczu. Największe szanse, według bukmacherów, ma ten ostatni. Kurs na jego kandydaturę wynosi 3.75 co oznacza, że za każde postawione 100 zł w tym przypadku można wzbogacić się o 330 zł (po odjęciu 12 proc. podatku od gier). Niewiele gorzej stoją jednak notowania Nawałki i Probierza – kurs na nich wynosi 4.00.

6.75 z kolei odzwierciedla kurs na ewentualne zatrudnienie zagranicznego szkoleniowca. Gdyby jednak sprawy potoczyły się w tym właśnie kierunku, za 100 zł można byłoby zarobić 594 zł. Bukmacherzy STS nie wykluczają również, że to jednak Paulo Sousa poprowadzi kadrę w marcowych meczach, ale jest to według nich bardzo wątpliwy scenariusz, który odzwierciedla kurs 12.00. Co ciekawe, takie same szanse na prowadzenie kadry ma w notowaniach bukmacherów Jerzy Brzęczek.

Szczegółowe przewidywania analityków można znaleźć TUTAJ

Emilia Pyrz

27 grudnia, 2021