Które tv show budziły najwięcej emocji w widzach w 2021 roku? Zestawienie TOP5

Emilia Pyrz

16 grudnia, 2021

Emilia Pyrz

Zbliża się koniec roku, a to oznacza, że zakończyły się jesienne sezony większości reality i talent show w polskiej telewizji. Które z nich najbardziej emocjonowały widzów? Komu najmocniej kibicowano? Zdradzają eksperci firmy STS.

Taniec z gwiazdami, Top Model, Mam talent, The Voice of Poland, MasterChef – między innymi te programy widzowie mogli śledzić w telewizji w ciągu ostatnich miesięcy. Analitycy STS, największej firmy bukmacherskiej w kraju, sprawdzili, którzy uczestnicy wzbudzili najwięcej emocji, za kogo najbardziej trzymano kciuki i tym samym, na kogo widzowie byli gotowi postawić.

TOP5 najpopularniejszych zakładów TV Show w 2021 roku wg STS

  1. Wiktor Dyduła zwycięzcą The Voice of Poland
  2. Marta Burdynowicz zwyciężczynią The Voice of Poland
  3. Nicole Akonchong zwyciężczynią Top Model
  4. Oliwia Bieniuk zwyciężczynią Tańca z Gwiazdami
  5. Piotr Mróz zwycięzcą Tańca z Gwiazdami

Jak widać, ulubieńcy telewidzów nie zawsze byli górą w ostatecznym rozstrzygnięciu. Przypomnijmy, że ostatnią edycję The Voice of Poland wygrała Marta Burdynowicz z drużyny Justyny Steczkowskiej. Wiktor Dyduła, na którego stawiało najwięcej osób, zajął dopiero czwarte, ostatnie miejsce w finale. Kontrowersji nie zabrakło także w Top Model. Zdecydowana faworytka kibiców, Nicole Akonchong, finalnie przegrała o włos, a triumf przypadł Dominice Wysockiej.

W TOP5 najpopularniejszych zakładów dotyczących telewizyjnych show wg STS mamy jeszcze dwa dotyczące Tańca z gwiazdami. Przed startem ostatniej edycji programu największe szanse na zwycięstwo dawano Oliwii Bieniuk. Tymczasem faworytka bukmacherów i wielu widzów odpadła w półfinale. Za najmniej prawdopodobny scenariusz z kolei uznawano triumf aktora Piotra Mroza. W miarę trwania programu sytuacja obróciła się jednak o 180 stopni, ponieważ to Piotrowi bukmacherzy dawali przed finałowym odcinkiem największe szanse na zwycięstwo (walczył z “Kajrą”). Tak też się stało. To gwiazda serialu “Gliniarze” sięgnęła ostatecznie po Kryształową Kulę.

Emilia Pyrz

16 grudnia, 2021